Lokalna Organizacja Turystyczna „Krasnystaw – Wrota Roztocza” www.lotkrasnystaw.pl

Cieszę się, że dożyłem takiego wieku
Dodano: Środa 29 października 2014
 

Niecodzienna uroczystość miała miejsce w Woli Siennickiej  (gm. Siennica Różana). Wspaniały jubileusz setnej rocznicy urodzin obchodził Pan Jan Rybczyński.

Z najlepszymi życzeniami przybyli do szanownego jubilata: starosta Janusz Szpak, sekretarz Gminy Siennica Różana Krystyna Skóra, kierownik KRUS w Krasnymstawie Marcin Zając, kierownik USC w Siennicy Różanej Alicja Hańczur, Prezes Zarządu Okręgowego Kombatantów w Chełmie Franciszek Golik oraz prezes Koła Gminnego Kombatantów Julian Kubina. W uroczystości uczestniczyła także żona Pana Jana oraz dwie córki.

Po przekazaniu listów gratulacyjnych i wiązanek kwiatów oraz specjalnego dodatku do emerytury przyznanej przez KRUS, przyszedł czas na wspomnienia. Wszyscy byli zaskoczeni znakomitą pamięcią dostojnego jubilata, który potrafił zaprezentować z pamięci kilka wierszy, a nawet zaśpiewał piosenkę z młodych lat.

Cieszę się - jak sam przyznał, że dożyłem tak sędziwego wieku, że jestem jeszcze w dobrej formie. Z pewnością to zasługa rodziny, a szczególnie córki Urszuli, która na co dzień opiekuje się ojcem. Pan Jan przyznał, że jest to również po części sprawa zdrowej diety, w której króluje mleko we wszelkich postaciach. Bez mleka nie wyobrażam sobie życia - dodał szanowny jubilat.

 
 
 

Powiat Krasnostawski

Kalendarium

Lipiec 2019
 
PnWtŚrCzwPtSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 

Przydatne linki

Prognoza pogody

Pogoda Krasnystaw z serwisu

Lokalizacja Powiatu

Społeczności

 
Agencja InteraktywnaARTEH CMS
© Copyright 2010-2014 - Lokalna Organizacja Turystyczna “Krasnystaw - Wrota Roztocza” Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie ETCOM
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich : Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Treść strony opracowana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Krasnystaw – Wrota Roztocza”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi