Lokalna Organizacja Turystyczna „Krasnystaw – Wrota Roztocza” www.lotkrasnystaw.pl

50 lat Klubu Seniora KDK
Dodano: Poniedziałek 07 października 2019
 

Dnia 3 października 2019 r. w Sali Konferencyjnej KDK odbył się jubileusz 50-lecia Klubu Seniora Krasnostawskiego Domu Kultury. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili znamienici goście – Teresa Hałas – Poseł na Sejm RP, Lucjan Cichosz – Poseł na Sejm RP, Andrzej Leńczuk – Starosta Krasnostawski, Robert Kościuk – Burmistrz Krasnegostawu, Urszula Hus – Przewodnicząca Rady Seniorów Miasta Krasnystaw, Mariusza Antoniak – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie, Beata Zaśko – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie, Sławomir Kalita – Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Szczebrzeszynie, Małgorzata Antoniak – kierownik krasnostawskiej filii Lubelskiego Uniwersytetu III Wieku, Marcin Wojewoda – Prezesa Banku Spółdzielczego w Izbicy, Renata Stangryciuk – Sekretarz Miasta, Patrycja Zdybel – Skarbnik Miasta. Przybyli także seniorzy ze Szczebrzeszyna, Zwierzyńca, Józefowa i Zamościa. Jubileusz otworzył i powitał gości Damian Kozyrski – Dyrektor Krasnostawskiego Domu Kultury, który podkreślił, że seniorzy z KDK są wyjątkowi i wspaniali – zarażają pasją, siłą ducha i pozytywnym nastawieniem do otaczającej rzeczywistości. Seniorzy śpiewają, tańczą, gotują, pieką i cieszą się każdą chwilą. Podziękował za ich zaangażowanie i życzył mnóstwo zdrowia i radości.

Następnie wspólnie z burmistrzem Robertem Kościukiem wręczył podziękowanie najbardziej zasłużonym seniorom na czele z Przewodniczącą Klubu Aliną Banach. Pamiątkowe dyplomy i kwiaty otrzymali także członkowie Zespołu Śpiewaczego Biesiada, który działa w ramach Klubu Seniora.

Kolejnym punktem uroczystości było podziękowanie darczyńcom, bez których jubileusz nie mógłby się udać. Tutaj szczególne słowa podziękowania skierowano do Samorządu Województwa Lubelskiego, który był Partnerem 50-lecia. Wyrazy podziękowania należą się również Posłom Teresie Hałas i Lucjanowi Cichoszowi, Urzędowi Miasta Krasnystaw, Starostwu Powiatowemu w Krasnymstawie, Bankowi Spółdzielczemu w Izbicy, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie i Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Krasnymstawie.

Przybyli goście podkreślali wspaniałą atmosferę w Klubie, otwarcie na współpracę z innymi i niezwykłą witalność krasnostawskich seniorów. Życzyli dalszych długich lat działalności, dobrego zdrowia, kolejnych sukcesów w podejmowanych inicjatywach i radości życia.

Po część oficjalnej odbył się bal 50-lecia – tańce i zabawa trwały do późnych godzin wieczornych, a kondycji bawiącym się seniorom mógłby pozazdrościć nie jeden młodzieniec! 
 
 

Powiat Krasnostawski

Kalendarium

Lipiec 2020
 
PnWtŚrCzwPtSobNie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 

Przydatne linki

Prognoza pogody

Pogoda Krasnystaw z serwisu

Lokalizacja Powiatu

Społeczności

 
Agencja InteraktywnaARTEH CMS
© Copyright 2010-2014 - Lokalna Organizacja Turystyczna “Krasnystaw - Wrota Roztocza” Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie ETCOM
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich : Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Treść strony opracowana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Krasnystaw – Wrota Roztocza”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi