PLAN IMPREZ KRASNOSTAWSKIEGO DOMU KULTURY – LISTOPAD 2018Dodano: Niedziela 04 listopada 2018
3-4 listopada
Warsztaty taneczne z Leszkiem Cichockim
Warsztaty taneczne dla grup reprezentacyjnych z KDK
Miejsce: Sala Baletowa
Organizator: KDK
4 listopada
Wynajem sal na wybory samorządowe
Miejsce: Sala Konferencyjna
Organizator: PKW
5 listopada, godz. 17:00
Koncert Patriotyczny
Koncert z okazji 100-lecia Niepodległości przygotowany przez Młodzieżowy Dom Kultury.
Miejsce: Sala Widowiskowy
Organizator: MDK
9 listopada, godz. 13:00
Wynajem sali
Spotkanie Stowarzyszenia Absolwentów Jagiełły
Miejsce: Sala Konferencyjna
Organizator: Stowarzyszenie Absolwentów Jagiełły
10 listopada, godz. 15:00
Uroczystość zakończenia renowacji kwater żołnierskich
Miejsce: Cmentarz parafialny
Organizator: Urząd Miasta Krasnystaw
11 listopada, godz. 14-17
100-lecie Odzyskania Niepodległości
Miejsce: Krasnystaw
Organizator: Komitet Obchodów 100-lecia Niepodległości
11 listopada, godz. 18:00
Finał projektu „Krasnystaw dla Niepodległej”
Promocja książki „Dzieje Krasnostawskie” oraz koncert Ani Brody i Maćka Pruchniewicza – Nova Energia „Poemat dla Niepodległej”, w ramach projektu Krasnystaw dla Niepodległej.
Miejsce: Sala Widowiskowa
Organizator: KDK
12 listopada, godz. 18:00
Dziady Jesienne
Widowisko „Dziady Jesienne” połączone z degustacją tradycyjnych potraw słowiańskich
Miejsce: Sala Widowiskowa
Organizator: Stowarzyszenie „Pod Napięciem”, KDK
14 listopada, godz. 17:00
„Jak feniks z popiołów - patriotyczne warsztaty komiksowe”
Warsztaty z programu „Niepodległa” przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 15 roku życia. Przybliżą młodym ludziom historie Polski jak i swojej małej ojczyzny. W trakcie projektu wykorzystamy nowe technologie i powstanie blog, na którym będą ukazywały się materiały (opowieści, informacje) jak również komiksy i prace wykonane przez młodych twórców podczas warsztatów. Dzięki temu uzyskamy niepowtarzalne archiwum oraz obraz patriotyzmu widziany przez młodych ludzi. Kolejną wartością materialną projektu będzie wystawa prac oraz stworzony do niej katalog dzięki, którym projekt będzie rozprzestrzeniony w społeczności lokalnej.
Miejsce: Sala Plastyczna
Organizator: Fundacja 8kolor
15 listopada, godz. 10:00
Szkolenie dla kobiet
Szkolenie dla kobiet dotyczące bezpieczeństwa
Miejsce: Sala Konferencyjna
Organizator: PSSE Krasnystaw
16 listopada, godz. 10:00
22. Jesienny Konkurs Recytatorski
Eliminacje miejsko-powiatowe 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego
Miejsce: Sala Muzyczna
Organizator: KDK, WOK Lublin
17 listopada, godz. 18:00
Spektakl „Album Karla Hockera”
Spektakl „Album Karla Hockera” w wykonaniu Teatru Transatlantyk z Warszawy w ramach programu „Teatr Polska”
Miejsce: Sala Widowiskowa
Organizator: Teatr Transatlantyk, KDK
19 listopada, godz. 18:00
Spektakl „Przykazania Marszałka”
Spektakl przygotowany przez KDK opowiadający o ostatniej nocy Marszałka Józefa Piłsuskiego
Miejsce: Sala Widowiskowa
Organizator: KDK
20 listopada, godz. 10:00
Jestem bezpieczny
Akcja profilaktyczna Policji dotycząca bezpieczeństwa dzieci na drogach
Miejsce: Sala Widowiskowa
Organizator: KDK
20 listopada, godz. 12:00
Senioriada
Podsumowanie Senioriady 2018
Miejsce: Sala Konferencyjna
Organizator: Uniwersytet III Wieku, Rada Seniorów Miasta Krasnystaw
21 listopada, godz. 12:00-18:00
Spotkanie ws. kolektorów słonecznych
Miejsce: Sala Konferencyjna
Organizator: Urząd Miasta Krasnystaw
21 listopada, godz. 12:00
Film „Na linii wzroku”
Film „Na linii wzroku” w ramach projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej
Miejsce: Sala Widowiskowa
Organizator: KDK, MDKF „Iluzjon”
22 listopada, godz. 10:00
Miejski Dzień Pracownika Socjalnego
Miejsce: Sala Konferencyjna
Organizator: MOPS
23 listopada, godz. 10:00
Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego
Miejsce: Sala Widowiskowa, Sala Konferencyjna
Organizator: PCPR
26 listopada, godz. 17:00
Koncert Niepodległościowy
Koncert z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w wykonaniu uczniów PSP nr 5
Miejsce: Sala Widowiskowa
Organizator: PSP nr 5
28 listopada, godz. 8:00-14:00
Spektakle dla dzieci i młodzieży
Spektakle edukacyjne w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia
Miejsce: Sala Widowiskowa
Organizator: NTE Wrocław
29 listopada, godz. 14:00
Andrzejki ŚDS
Miejsce: Sala Konferencyjna
Organizator: ŚDS
29 listopada, godz. 18:00
Koncert Jana Kondraka
Koncert Jana Kondraka lidera Lubelskiej Federacji Bardów
Miejsce: Sala Widowiskowa
Organizator: KDK
30 listopada, godz. 12:00
Film „Powidoki”
Film „Powidoki” w ramach projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej
Miejsce: Sala Widowiskowa
Organizator: KDK, MDKF „Iluzjon”
Repertuar kina Morskie Oko – LISTOPAD 2018
DOGMAN - Dramat, Francja, Włochy, 2018 – 102 min
2-4 LISTOPADA – 14:15
6-8 LISTOPADA – 14:15
HOTEL TRANSYLWANIA 3 [2D][3D][DUBBING] – Animacja, Familijny, Przygodowy, USA, 2018 – 97 min
2-3 LISTOPADA - 16:00 [2D], 17:45 [3D]
4 LISTOPADA - 16:00 [3D], 17:45 [2D]
6 LISTOPADA - 16:00 [2D], 17:45 [3D]
7 LISTOPADA – 9:15 [3D], 11:15 [3D], 16:00 [2D], 17:45 [3D]
8 LISTOPADA – 9:15 [2D], 11:15 [2D], 16:00 [2D], 17:45 [3D]
SEARCHING – Thriller, USA, 2018 – 102 min
2-4 LISTOPADA – 19:45
CZARNE BRACTWO – Dramat, Kryminał, Biograficzny, USA, 2018 – 135 min
6-8 LISTOPADA – 19:45
KLAKSON I SPÓŁKA [DUBBING][PREMIERA] – Malezja, Malediwy, Brunei, 2018 – 90 min
9-10 LISTOPADA – 15:30
11 LISTOPADA – 14:15
13 LISTOPADA – 15:30
14 LISTOPADA – 9:15, 11:15, 15:30
15 LISTOPADA – 15:30
PLANETA SINGLI 2 [PREMIERA] – Komedia romantyczna, Polska, 2018 – 119 min
9 LISTOPADA – 17:15,19:30
10 LISTOPADA – 17:15, 19:30
11 LISTOPADA – 20:15
13-15 LISTOPADA – 17:15, 19:30
16 LISTOPADA – 17:45, 20:00
18 LISTOPADA – 17:45, 20:00
20-22 LISTOPADA – 17:45, 20:00
DZIADEK DO ORZECHÓW I CZTERY KRÓLESTWA [2D][3D][DUBBING][NAPISY] – Familijny, Fantasy, USA, 2018 – 99 min
16 LISTOPADA – 14:15 [2D DUBBING], 16:00 [3D DUBBING]
18 LISTOPADA – 14:15 [3D DUBBING], 16:00 [2D DUBBING]
20-21 LISTOPADA – 14:15 [2D DUBBING], 16:00 [3D DUBBING]
22 LISTOPADA – 9:15 [2D DUBBING], 11:15 [3D DUBBING], 14:15 [2D DUBBING], 16:15 [2D NAPISY]
23-24 LISTOPADA – 14:15 [2D DUBBING], 16:15 [3D DUBBING]
25 LISTOPADA – 14:15 [3D DUBBING], 16:15 [2D DUBBING]
27-28 LISTOPADA – 14:15 [2D DUBBING], 16:15 [3D DUBBING]
BOHEMIAN RHAPSODY – Biograficzny, Dramat, Muzyczny, USA, Wielka Brytania, 2018
23-25 LISTOPADA – 18:00
27-28 LISTOPADA – 18:00
29 LISTOPADA – 19:45
HALLOWEEN – Horror, USA, 2018 – 109 min
23-25 LISTOPADA – 20:15
27-28 LISTOPADA – 20:15
GRINCH [PREMIERA][2D][3D][DUBBING] – Animacja, USA, 2018 – 90 min
30 LISTOPADA - 2 GRUDNIA – 14:15 [3D], 16:00 [2D], 17:45 [3D]
4-6 GRUDNIA – 9:15 [2D], 11:15[3D], 14:15 [3D], 16:00 [2D], 17:45 [3D]
7 GRUDNIA – 9:15[3D], 11:15[2D], 14:30 [2D], 17:45 [3D]
8 GRUDNIA – 14:30 [2D], 17:45 [3D]
9 GRUDNIA – 14:30 [3D], 17:45 [2D]
11-12 GRUDNIA – 14:30 [2D], 17:45 [3D]
13 GRUDNIA - 14:30 [3D], 17:45 [2D]
14-15 GRUDNIA – 15:45 [3D]
16 GRUDNIA – 15:45 [2D]
18-19 GRUDNIA – 15:45 [3D]
20 GRUDNIA – 15:45 [2D]
PIERWSZY CZŁOWIEK – Biograficzny, Dramat, USA, 2018 – 141 min
30 LISTOPADA - 2 GRUDNIA – 19:30
4-6 GRUDNIA – 19:30