Lokalna Organizacja Turystyczna „Krasnystaw – Wrota Roztocza” www.lotkrasnystaw.pl

Zajęcia wokalne i muzyczne w KDK
Dodano: Wtorek 24 wrzesnia 2019
 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące zajęć wokalnych i muzycznych, które będą się odbywać w Krasnostawskim Domu Kultury do października 2019 r. Spotkanie z instruktorką Moniką Pohl odbędzie się 26 września w godzinach 17:00-19:00 w Sali Muzycznej KDK.

Przedstawiamy krótkie informacje nt. zajęć:

1. Zespół wokalny Amicus Junior dla dzieci w wieku 7-11 lat.

Poniedziałki, godz. 15:00-16:30. Zajęcia bezpłatne.

Grupowe zajęcia dla młodych adeptów śpiewu. Możliwość dołączenia do obsady musicalu „Kraina lodu w Krasnymstawie”. Zapewniamy wszechstronny rozwój muzyczny, zajęcia z doświadczonymi choreografami z zakresu ruchu scenicznego, miłą atmosferę i udział w licznych koncertach  i przedstawieniach.

 

2. Zespół wokalny Amicus

Piątki, godz. 15:00-17:00. Zajęcia bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy zarówno chłopców jak i dziewczyny do wspólnego śpiewania. Czeka na Ciebie bardzo sympatyczna grupa młodych ludzi lubiąca śpiewać i rozwijać swoje możliwości wokalne. Stały rozwój umiejętności muzycznych poparte dodatkowymi zajęciami z zakresu poruszania się na scenie, możliwość udziału w koncertach i konkursach  na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

 

3. Zespół wokalny (chór) dla dorosłych w wieku 20-60 lat.

Soboty godz.17:00-19:00. Zajęcia bezpłatne.

To wielka przyjemność zaprosić Państwa do wspólnego muzykowania w miłej i relaksującej atmosferze. Będą Państwo mieli duży wpływ na dobór repertuaru i plany artystyczne. Zobaczymy, dokąd nas ta droga zaprowadzi. Zrób coś dla siebie i dołącz do nas! Moc wrażeń artystycznych i innych gwarantowana.

 

4. Indywidualna nauka śpiewu dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia płatne – 25 zł miesięcznie.

Nauka prawidłowej emisji głosu dla tych, którzy chcą indywidualnie szlifować swoje umiejętności wokalne. Przygotowanie do konkursów i koncertów, możliwość wystąpienia z zespołem wokalnym. Zajęcia raz w tygodniu we wtorki lub czwartki (45 minut), godziny do ustalenia indywidualnie z instruktorem.

 

5.  Nauka gry na fortepianie dla dzieci i dorosłych.

Zajęcia płatne – 30 zł miesięcznie.

Ta propozycja skierowana jest do wszystkich, ale szczególnie gorąco polecam ją tym dorosłym, którzy kiedyś marzyli o nauce gry na tym pięknym instrumencie, ale z jakiś przyczyn nie mogli tego zamiaru zrealizować. Nigdy nie jest za późno. Możliwy wybór profilu tych zajęć – muzyka klasyczna, rozrywkowa, nauka akompaniowania  do śpiewu. Zajęcia 45-minutowe. Termin i godzina do ustalenia z instruktorem.

 

Na wszystkich zajęciach indywidualnych możliwa jest konsultacja z zakresu przedmiotów teoretycznych (kształcenie słuchu, zasady muzyki). Zajęcia będą się odbywały w Sali Muzycznej  (nr 15) w Krasnostawskim Domu Kultury, ul. Okrzei 10. Poprowadzi je Monika Pohl absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

 
 
 

Powiat Krasnostawski

Kalendarium

Maj 2020
 
PnWtŚrCzwPtSobNie
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 

Przydatne linki

Prognoza pogody

Pogoda Krasnystaw z serwisu

Lokalizacja Powiatu

Społeczności

 
Agencja InteraktywnaARTEH CMS
© Copyright 2010-2014 - Lokalna Organizacja Turystyczna “Krasnystaw - Wrota Roztocza” Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie ETCOM
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich : Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Treść strony opracowana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Krasnystaw – Wrota Roztocza”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi