Lokalna Organizacja Turystyczna „Krasnystaw – Wrota Roztocza” www.lotkrasnystaw.pl

KIERMASZ LOKALNYCH PRODUKTÓW ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ W BONIEWIE
Dodano: Niedziela 09 czerwca 2019
 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania " Krasnystaw PLUS" we współpracy z Gminą Fajsławice w dniu 16 czerwca 2019 roku o godz.15.00 organizuje KIERMASZ LOKALNYCH PRODUKTÓW ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ W BONIEWIE związany z wdrażaniem Marki Lokalnej ,, Krasna Chata". Podczas kiermaszu odbędzie się uroczyste otwarcie Centrum Promocji Produktu Lokalnego - Targowisko Gminne w Fajsławicach ,,Mój Rynek" w Boniewie.

Miejsce: Boniewo 43, 21-060 Fajsławice.

Wstęp wolny/uczestnictwo wystawców bezpłatne.

Naszym celem jest promocja producentów i twórców produktów lokalnych z obszaru działania LGD ,,Krasnystaw Plus", tj. gmin powiatu krasnostawskiego. Chcemy, aby ich produkty stały się znakiem promocyjnym pod Marka Lokalną naszego subregionu. Zaczynamy Kiermaszem w Boniewie 16.06.2019 w godzinach od 15.00 do 21.00. Na stoiskach zaprezentują się lokalni wystawcy z okolic Ziemi Krasnostawskiej i zaproszeni wystawcy przez organizatorów ze swoimi produktami spożywczymi, rękodziełem i usługami.  W załączeniu znajduje się regulamin kiermaszu z kartą zgłoszeniową dla wystawców.

Serdecznie Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców,  producentów, twórców, rękodzielników lokalnych, Koła Gospodyń Wiejskich zajmujących się kulinariami, rękodziełem, sztuką, usługami, produkcją z powiatu krasnostawskiego oraz stowarzyszenia twórców ludowych do uczestnictwa w kiermaszu. Ilość miejsc wystawienniczych ograniczona. Zapewniamy miejsca zadaszone-wiaty wystawiennicze, domki kiermaszowe. Szczegóły organizacyjno-techniczne znajdują się w regulaminie kiermaszu.

Delegacje Gmin/Miasta:

Prosimy o rozpropagowanie informacji wśród zainteresowanych mieszkańców każdej gminy/oraz miasta Krasnystaw (w tym osoby z Kół Gospodyń Wiejskich).

Stół degustacyjny:

Podczas kiermaszu w formie ,,Stołu degustacyjnego" odbędzie się prezentacja potraw lokalnych przygotowanych i zgłoszonych do degustacji  przez wystawców kulinariów z gmin/miasta objętych działaniem  LGD ,,Krasnystaw Plus". W związku z powyższym prosimy o wybór spośród zainteresowanych KGW, lokalnych producentów kulinariów  po jednej reprezentacji z 10 gmin powiatu krasnostawskiego. Reprezentanci danej gminy /miasta/ zobowiązani będą do przygotowanie lokalnych potraw/potrawy degustacyjnej na stół degustacyjny za kwotę 250,00 złotych brutto/. Rozliczenie nastąpi po wystawieniu przez wykonawcę: rachunku, faktury, rachunku do umowy zlecenia.

Uwaga !

Dokumenty niezbędne do podpisania umowy zlecenia - wypełnienie dokumentów dot. zamawiającego tj. SYNERGIA Sp. z o.o. przez przedstawiciela gminy oraz przekazanie ich wraz z podpisanymi załącznikami pracownikowi LGD Krasnystaw

Plus nastąpi w dniu 16.06.2019 r. 

- Informacje dotyczące  zgłaszanych reprezentacji Gmin prosimy kierować do biura LGD Krasnystaw PLUS:

Tel. 82 576 70-49, 506 371 309; email:  biuro@lgdkrasnystaw.pl

 
Pobierz pliki
Regulamin Kiermaszu
Informacja o Kiermaszu
Formularz
 
 

Powiat Krasnostawski

Kalendarium

Lipiec 2020
 
PnWtŚrCzwPtSobNie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 

Przydatne linki

Prognoza pogody

Pogoda Krasnystaw z serwisu

Lokalizacja Powiatu

Społeczności

 
Agencja InteraktywnaARTEH CMS
© Copyright 2010-2014 - Lokalna Organizacja Turystyczna “Krasnystaw - Wrota Roztocza” Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie ETCOM
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich : Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Treść strony opracowana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Krasnystaw – Wrota Roztocza”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi