Lokalna Organizacja Turystyczna „Krasnystaw – Wrota Roztocza” www.lotkrasnystaw.pl

Dzień Dziecka w Krasnymstawie
Dodano: Piątek 24 maja 2019
 

Burmistrz Krasnegostawu zaprasza wszystkie dzieci dnia 1 czerwca w godzinach 14-18 na teren Dworeku Starościńskiego na wyjątkową imprezę - Dzień Dziecka z Wartą i Bankiem Spółdzielczym w Krasnymstawie.

W części artystycznej zaprezentują się nagradzane wielokrotnie, działające przy Krasnostawskim Domu Kultury zespoły tańca nowoczesnego przygotowywane przez Izabelę Ćwir. Nie zabraknie również grup tańca współczesnego prowadzonych przez Żanetę Poźniak, działających w ramach szkoły tańca „Żan-Tan”. Program uzupełnią zespoły i wokaliści z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie. Wysłuchamy także koncertu chóru Amicus, który przedpremierowo zaprezentuje piosenki z przygotowywanego właśnie musicalu „Kraina Lodu w Krasnymstawie”. Młodzi artyści w minioną niedzielę zdobyli I i III miejsce na II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Bajkowej w Bielsko-Białej.

Dodatkowo instruktorzy KDK przeprowadzą dla dzieci szereg gier i zabaw z nagrodami. Będzie można m.in. zagrać w klasy czy w „gumę” oraz „połowić rybki”.

W tym roku partnerem naszej imprezy została szkółka „Football Academy Krasnystaw”, która przygotowała na tę okazję dziesiątki pokazów i animacji piłkarskich.

Dzień Dziecka nie mógłby się odbyć bez dmuchańców, które tego dnia będą bezpłatne dla wszystkich dzieci. Przygotowaliśmy także ponad 1000 bezpłatnych porcji lodów i waty cukrowej. Obie te atrakcje dla dzieci zasponsorowali: Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie oraz Warta, która ma swoją siedzibę przy ul. Matysiaka 7.

Imprezę z okazji Dnia Dziecka organizuje Krasnostawski Dom Kultury przy wsparciu Banku Spółdzielczego w Krasnymstawie, Warty i PSB Mrówka. Partnerami imprezy jest Urząd Miasta Krasnystaw i Miejskia Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

 
 
 

Powiat Krasnostawski

Kalendarium

Grudzień 2019
 
PnWtŚrCzwPtSobNie
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
 

Przydatne linki

Prognoza pogody

Pogoda Krasnystaw z serwisu

Lokalizacja Powiatu

Społeczności

 
Agencja InteraktywnaARTEH CMS
© Copyright 2010-2014 - Lokalna Organizacja Turystyczna “Krasnystaw - Wrota Roztocza” Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie ETCOM
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich : Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Treść strony opracowana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Krasnystaw – Wrota Roztocza”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi