Lokalna Organizacja Turystyczna „Krasnystaw – Wrota Roztocza” www.lotkrasnystaw.pl

18. Konkurs Plastyczny Moja Mama rozstrzygnięty
Dodano: Poniedziałek 27 maja 2024
 

Dnia 24 maja 2024 r. w Sali Widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury odbyło się rozstrzygnięcie XVIII Konkursu Plastycznego „Moja Mama” pod patronatem Burmistrza Krasnegostawu Daniela Miciuły. Na skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym Konkurs wpłynęło 148 prac, które oceniła Komisja w składzie: Joanna Kawęcka – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, przewodnicząca, Ewelina Nowicka-Sidor – zWydziału PromocjiUrzędu Miasta Krasnystaw, Sylwia Czapla - instruktor KDK - sekretarz komisji. Komisja po zapoznaniu się z techniką wykonania, wyborem środków wyrazu i poziomem artystycznym, zwracając uwagę na samodzielność prac, postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia.

 

NAGRODY otrzymali:

  • Kaja Kwiecień  – lat 4, Przedszkole Nr 8, op. Małgorzata Usyk
  • Philippe Usyk – lat 4, Przedszkole Nr 8, op. Sylwia Lasota
  • Liliana Lal  – lat 5, Oddział przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5, op. Renata Marczewska,
  • Marcelina Kostrzanowska – lat 4, Przedszkole Nr 1, op. Magdalena Drabik
  • Gabriela Stojańska – lat 4, Przedszkole Nr 6, op. Elżbieta Krupa
  • Julia Szałachwij – lat 3 Przedszkole Nr 5, op. Małgorzata Padzińśka
  • Antonina Maciukiewicz – lat 5, Przedszkole Nr 5, op. Anna Pieczykolan, Alina Czaplińska
  • Hanna Smolira – lat 4, Przedszkole Nr 5, op. Justyna Szałachwij
  • Weronika Gładysz – lat 5, Przedszkole Nr 3, op. Justyna Witko
  • Liljana Perestaj – lat 6, Przedszkole Nr 3, op. Justyna Witko

 

WYRÓŻNIENIA otrzymali:

  • Antoni Janeczek – lat 5, Przedszkole Nr 3, op. Justyna Witko
  • Szymon Dziedzic – lat 6, Przedszkole Nr 3, op. Justyna Witko
  • Zuzanna Kura – lat 6, Przedszkole Nr 3, op. Justyna Witko
  • Antoni Kiszczak – lat 6, Przedszkole Nr 3, op. Justyna Witko
  • Łucja Słowik – lat 4, Przedszkole Nr 3, op. Beata Niećko
  • Antonina Bąk – lat 3, Przedszkole Nr 3, op. Beata Niećko
  • Anna Błachnio-Huk – lat 6, Przedszkole Nr 5, op. Jolanta Gleń, Ewelina Bielesza
  • Leon Czajka – lat 6, Przedszkole Nr 5, op. Jolanta Gleń, Ewelina Bielesza
  • Szymon Zdżyłowski – lat 6, Przedszkole Nr 5, op. Jolanta Gleń, Ewelina Bielesza
  • Magdalena Pastuszak – lat 6, Przedszkole Nr 5, op. Jolanta Gleń, Ewelina Bielesza
  • Milena Cimek – lat 5, Przedszkole Nr 5, op. Małgorzata Gwarda
  • Kornelia Cichosz– lat 5, Przedszkole Nr 5, op. Małgorzata Gwarda
  • Zuzanna Pieczykolan – lat 6, Przedszkole Nr 5, op. Jolanta Gleń, Ewelina Bielesza
  • Zuzanna Osuch – lat 5, Przedszkole Nr 5, op. Anna Pieczykolan, Alina Czaplińska
  • Filip Grzesiak – lat 4, Przedszkole Nr 5, op. Justyna Szałachwij
  • Michał Podgórniak – lat 4, Przedszkole Nr 5, op. Justyna Szałachwij
  • Krystian Kapeluszny – lat 4, Przedszkole Nr 5, op. Justyna Szałachwij
  • Iga Woźniak – lat 4, Przedszkole Nr 5, op. Justyna Szałachwij
  • Antonina Żurek – lat 6, Przedszkole Nr 6, op. Dorota Szyszka
  • Julian Kowalczyk – lat 6, Przedszkole Nr 6, op. Dorota Szyszka
  • Julian Król – lat 6, Przedszkole Nr 6, op. Dorota Szyszka
  • Krzysztof Suryś – lat 6, Przedszkole Nr 6, op. Dorota Szyszka
  • Kornelia Banaszkiewicz – lat 4, Przedszkole Nr 6, op. Elżbieta Krupa
  • Anastazja Abbas – lat 6, Przedszkole Nr 8, op. Beata Kalita, Agnieszka Książek
  • Iga Wesołowska – lat 6, Przedszkole Nr 8, op. Beata Kalita, Agnieszka Książek
  • Filip Mazurek – lat 6, Przedszkole Nr 8, op. Beata Kalita, Agnieszka Książek
  • Alicja Kołtun – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak
  • Oliwia Cholewa – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak
  • Lidia Bartyka  – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Małgorzata Usyk
  • Maja Szeremeta  – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Małgorzata Usyk
  • Charlotte Franaszczak – lat 3, Przedszkole Nr 8, op. Sylwia Lasota
  • Tola Barankiewicz  – lat 4, Przedszkole Nr 8, op. Małgorzata Usyk
  • Aleksandra Basińska – lat 5, Oddział przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5, op. Renata Marczewska
  • Hanna Jaworska – lat 5, Przedszkole Nr 1, op. Magdalena Drabik

 

Nagrody i wyróżnienia ufundowane przez Krasnostawski Dom Kultury, Urząd Miasta Krasnystaw laureatom wręczyli Monika Sawa – Zastępca Burmistrza Krasnegostawu, Justyna Pawlas – Kierownik Wydziału Organizacyjnego Urzędu Miasta Krasnystaw, Marcin Ciechan – Przewodniczący Komisji Kultury Rady Miasta Krasnystaw, Agnieszka Wolanian, Lucjan Wąsiura – Radni Miasta Krasnystaw i Damian Kozyrski – Dyrektor Krasnostawskiego Domu Kultury.

W specjalnym koncercie dla Mam wystąpiły dzieci z Przedszkola Nr 3 z Krakowskiego Przedmieścia przygotowane przez Joannę Demczuk.

Nagrodzone prace można oglądać na wystawie w Holu KDK do 10 czerwca 2024 r.

 

 
 
 

Powiat Krasnostawski

Kalendarium

Czerwiec 2024
 
PnWtŚrCzwPtSobNie
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 

Przydatne linki

Lokalizacja Powiatu

 
© Copyright 2010-2014 - Lokalna Organizacja Turystyczna “Krasnystaw - Wrota Roztocza” Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie ETCOM
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich : Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Treść strony opracowana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Krasnystaw – Wrota Roztocza”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi