Lokalna Organizacja Turystyczna „Krasnystaw – Wrota Roztocza” www.lotkrasnystaw.pl

Biesiada Śląska w KDK
Dodano: Niedziela 23 października 2022
 

Zrób prezent dla Babci, Dziadka, Rodziców, Teściowej lub Teścia albo przyjdź z przyjaciółmi – „Biesiada Śląska” z udziałem Kabaretu Grzegorza Stasiaka i Grupy Fest 29 października o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury.

Grzegorz Stasiak to prawdziwy showman, wodzirej i konferansjer. Od urodzenia mieszka w Rudzie Śląskiej. Jest założycielem kabaretu „Mieszany”. Od lipca 2002 r. koncertuje w całej Polsce, a od września również w Niemczech. Do osiągnięć jego twórczości artystyczno-rozrywkowej należy zaliczyć także program pt. „Telefon Szczęścia”, emitowany w lokalnej telewizji Elsat oraz program pt. „Na Wesoło i po śląsku” który prowadził na falach eteru Radia Piekary. W latach 2000-2002 był członkiem „Kabaretu Śląskiego”. Jest laureatem konkursu „Po naszymu czyli po śląsku”, zwycięzcą „Maratonu uśmiechu”, aktorem seriali komediowych „Nauka jazdy”, „Święta wojna”. Grał także w filmie fabularnym „Angelus” oraz innych, mniej znanych produkcjach niezależnych. Pan Grzegorz prowadzi także audycje w Radiu eM w pt. „Obrazki śląskie” oraz w Radio Vanessa w programie „Biesiada Śląska”. Publikuje ponadto swoje felietony pisane w gwarze śląskiej na łamach „Wieści Gliwickich”.

Grupa Fest powstała w 2008 r, a założycielem jest Jakub Tomaszewski. W swoim dorobku muzycznym zespół może się pochwalić pięcioma wydanymi autorskimi płytami. Sukces przyszedł już wraz z pierwszą płytą „Przed Siebie” wydaną w 2010 r. Utwory z płyty zdobyły uznanie i znalazły się na wielu składankach szlagierowych a piosenka tytułowa „Przed Siebie” oraz „Nima jak u teścia” zostały wyjątkowo docenione i na Liście Śląskich Szlagierów emitowanej w telewizji TVS przez wiele tygodni zajmowały czołowe miejsca w tym również najwyższe na podium. Utwory Grupy Fest można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych a teledyski emitowane są w różnorodnych telewizjach. Koncerty z Grupą Fest to rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy oraz dobra muzyka i niezapomniana zabawa.

Bilety w cenie 85 zł /90 zł w dniu spektaklu/ do kupienia w kasie KDK i na www.bilety.krasnystaw.pl

 
 
 

Powiat Krasnostawski

Kalendarium

Listopad 2022
 
PnWtŚrCzwPtSobNie
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
 

Przydatne linki

Prognoza pogody

Pogoda Krasnystaw z serwisu

Lokalizacja Powiatu

Społeczności

 
Agencja InteraktywnaARTEH CMS
© Copyright 2010-2014 - Lokalna Organizacja Turystyczna “Krasnystaw - Wrota Roztocza” Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie ETCOM
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich : Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Treść strony opracowana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Krasnystaw – Wrota Roztocza”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi