Lokalna Organizacja Turystyczna „Krasnystaw – Wrota Roztocza” www.lotkrasnystaw.pl

50. Chmielaki Krasnostawskie
Dodano: Czwartek 19 sierpnia 2021
 

Jubileuszowe 50. Chmielaki Krasnostawskie to trzydniowa feta na cześć złotego trunku połączona z szeregiem niepowtarzalnych wydarzeń kulturalnych. Bogaty program artystyczny obejmuje dwie sceny umieszczone w najbardziej reprezentacyjnych miejscach Krasnegostawu - Rynku Miejskim i terenie odrestaurowanego Dworku Starościńskiego. W ciągu trzech dni będziemy mogli podziwiać wykonawców z Polski, Japonii i Wielkiej Brytanii. W Krasnymstawie zagrają m.in. Lady Pank, Cleo, Viki Gabor, Sławomir, Jan Ptaszyn Wróblewski czy Jack Moore – syn Gary Moora.

Ponadto na najmłodszych czeka wesołe miasteczko. Miłośnikom rękodzieła dedykujemy Kiermasz Sztuki Ludowej. Wśród imprez towarzyszących mamy: Półmaraton Chmielakowy, Piknik Paralotniowy „Chmieloty”, Zlot pojazdów zabytkowych, Wycieczkę z Pianką, Turniej Poetycki o Chmielakowy Antałek oraz barwny korowód ulicami miasta. Po raz kolejny wspólnie wybierzemy Miss Chmielaków. Po latach do programu wraca Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego, który odbędzie się w dniach 18-19.09 i będzie miał status Grand Prix Polski. Po raz pierwszy (28.08) odbędzie się Chmielakowy Maraton Rowerowy MTB.

Ze względu na panujące obostrzenia związane z pandemią Covid-19 w tym roku nie będzie strefy disco, a impreza odbędzie się w aktualnie panującym reżimie sanitarnym.

Wszystkie szczegóły imprezy na chmielaki.pl i na facebook.pl/chmielaki

Chmielaki nie byłyby tak atrakcyjne, gdyby nie nasi Złoci Partnerzy – jesteśmy dumni, że razem z nami świętują Województwo Lubelskie, Lotto i Fundacja KGHM Polska Miedź. Kłaniamy się nisko wszystkim partnerom, sponsorom i patronom.

ŚWIĘTUJEMY RAZEM!

 
 
 

Powiat Krasnostawski

Kalendarium

Wrzesień 2021
 
PnWtŚrCzwPtSobNie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
 

Przydatne linki

Prognoza pogody

Pogoda Krasnystaw z serwisu

Lokalizacja Powiatu

Społeczności

 
Agencja InteraktywnaARTEH CMS
© Copyright 2010-2014 - Lokalna Organizacja Turystyczna “Krasnystaw - Wrota Roztocza” Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie ETCOM
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich : Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Treść strony opracowana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Krasnystaw – Wrota Roztocza”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi