Lokalna Organizacja Turystyczna „Krasnystaw – Wrota Roztocza” www.lotkrasnystaw.pl

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny w KDK!
Dodano: Wtorek 25 lutego 2020
 

Informujemy, że w lutym br. Dyrektor Krasnostawskiego Domu Kultury Damian Kozyrski podpisał umowę ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus”, na mocy której od 1 marca 2020 r. w Krasnostawskim Domu Kultury będzie honorowana Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz firm i instytucji oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu. Krasnostawski Dom Kultury zobowiązał się do udzielania od marca członkom rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny szczególnych uprawnień tj.:

- bilety do kina Morskie Oko na seanse 2D w cenie 11 zł, a na seanse 3D w cenie 13 zł,

- do 20% zniżki na wydarzenia, dla których jedynym (bezpośrednim) organizatorem jest Krasnostawski Dom Kultury – wydarzenia te będą specjalne oznaczone logotypem programu.

Jak otrzymać zniżkę?:

- Należy być posiadaczem Karty Dużej Rodziny.

- W celu skorzystania z Rabatu, posiadacz Karty Dużej Rodziny powinien przed dokonaniem płatności w kasie KDK poinformować kasjera, że posiada Kartę Dużej Rodziny i chciałby na jej podstawie skorzystać z rabatu oraz okazać Kartę wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna lub studencka).

Mamy nadzieję, że dzięki dołączeniu do programu KDR poszerzy się krąg odbiorców oferty kulturalnej KDK i stanie się ona bardziej rozpoznawalna, nie tylko dla mieszkańców Krasnegostawu.

 
 
 

Powiat Krasnostawski

Kalendarium

Lipiec 2020
 
PnWtŚrCzwPtSobNie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 

Przydatne linki

Prognoza pogody

Pogoda Krasnystaw z serwisu

Lokalizacja Powiatu

Społeczności

 
Agencja InteraktywnaARTEH CMS
© Copyright 2010-2014 - Lokalna Organizacja Turystyczna “Krasnystaw - Wrota Roztocza” Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie ETCOM
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich : Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Treść strony opracowana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Krasnystaw – Wrota Roztocza”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi