Lokalna Organizacja Turystyczna „Krasnystaw – Wrota Roztocza” www.lotkrasnystaw.pl

Koncert operetkowo-musicalowy !
 

Data wydarzenia: Sobota 04 marca 2017   KDK
 

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 4 marca o godz. 18:00 na koncert operetkowo - musicalowy z „Miłości do Kobiet".

„Twoim jest serce me”, „Besame Mucho”, „Love me tender”, „Usta Milczą, dusza śpiewa” czy „Brunetki, blondynki”,”The Prayer” to tylko nieliczne tytuły, które ukołyszą Państwa duszę w tym wyjątkowym dniu! W powietrzu unosić się będzie słodki zapach wiosny, a znakomici artyści sprawią, że niejedno serce cudownie zadrży w rytm największych miłosnych przebojów, zabierzemy Państwa w sentymentalną podróż po zakamarkach serca i duszy, i podróż ta będzie wyjątkowo miła!!!

Takie nazwiska jak Mirosław Niewiadomski (tenor), Kamila Lendzion (sopran), Kordian Kacperski (tenor), Oskar Jasiński (tenor) są gwarancją najwyższego poziomu artystycznego, artyści są solistami Teatru Wielkiego w Łodzi, Poznaniu, Opery Bałtyckiej i Teatru Wielkiego w Warszawie, współpracują z licznymi filharmoniami w kraju i za granicą!

W programie będzie  można usłyszeć także takie szlagiery jak „Wielka sława” , „Granada”, „Kto me usta całuje ten śni”, „Podmoskiewnyje wieczory”, „Song of love”, „Jakże mam Ci wytłumaczyć”, „Co się dzieje oszaleję”, „Tell him”, „Tango Jalousie”, „Halleluja”, „Sway”, „My way”, „Walc z Nocy i Dni” czy wreszcie „Miłość Ci wszystko wybaczy”.

Przypomnicie sobie Państwo wszystkie kolory miłości, a przewodnikiem w tej podróży będzie wyśmienity Paweł Świętorecki, który zaskoczy Państwa nie tylko pięknym śpiewem, ale również błyskotliwą, pełną żaru i humoru konferansjerką!

Bilety w cenie 35 zł (luty), 38 zł (marzec), 30 zł (dla grup powyżej 50 osób) do nabycia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl.

Zapraszamy serdecznie !!!

 
 

Powiat Krasnostawski

Kalendarium

Luty 2018
 
PnWtŚrCzwPtSobNie
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
 

Przydatne linki

Prognoza pogody

Pogoda Krasnystaw z serwisu

Lokalizacja Powiatu

Społeczności

 
Agencja InteraktywnaARTEH CMS
© Copyright 2010-2014 - Lokalna Organizacja Turystyczna “Krasnystaw - Wrota Roztocza” Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie ETCOM
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich : Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Treść strony opracowana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Krasnystaw – Wrota Roztocza”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi