Lokalna Organizacja Turystyczna „Krasnystaw – Wrota Roztocza” www.lotkrasnystaw.pl

Dom Kultury Inicjatywy lokalne 2017 - spotkanie w KDK
Dodano: Czwartek 04 maja 2017
 

Mieszkasz w Krasnymstawie? Przyjdź 8 maja o godz. 17.00 do Krasnostawskiego Domu Kultury i powiedz jakie są Twoje kulturalne potrzeby. Przedstaw nam swój pomysł i zdobądź grant na jego realizację!

Miło nam poinformować, że Krasnostawski Dom Kultury został beneficjentem programu „Dom Kultury Inicjatywy lokalne 2017”, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury. W jego ramach w Krasnymstawie zrealizowane zostaną działania animacyjne w oparciu o pomysły naszych mieszkańców, a zaprojektowane na podstawie przeprowadzonej wcześniej diagnozy. Główny nacisk programu położony jest na nawiązywanie przez KDK nowych relacji z mieszkańcami Krasnegostawu, odkrywanie talentów kulturalnych i wzmacnianie potencjału społecznego.

Przyjdźcie do KDK-u i wyraźcie swoje potrzeby kulturalne. Z Waszą pomocą spróbujemy zmapować zasoby i potencjały, ale też ograniczenia i braki na kulturalnej mapie Krasnegostawu. Uzyskane od Państwa informacje zostaną wykorzystane do opracowania raportu diagnostycznego oraz uwzględnione w dalszej pracy KDK. Przybliżymy Wam także program grantowy, który uruchomimy na początku czerwca. Dzięki niemu będziecie mogli zrealizować własne pomysły i inicjatywy kulturalne.

Na poprzednich spotkaniach rozmawialiśmy m.in. o ofercie kina Morskie Oko, e-sporcie, narzędziach komunikacji z odbiorcami (Snapchat, Instagram, newsletter, plakaty), a także o uruchomieniu w naszej instytucji pokoju gier planszowych! Odwiedźcie nas w poniedziałek 8 maja, jeżeli macie swoje przemyślenia na w/w lub inne tematy związane z kulturą w naszym mieście.

 
 
 

Powiat Krasnostawski

Kalendarium

Luty 2018
 
PnWtŚrCzwPtSobNie
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
 

Przydatne linki

Prognoza pogody

Pogoda Krasnystaw z serwisu

Lokalizacja Powiatu

Społeczności

 
Agencja InteraktywnaARTEH CMS
© Copyright 2010-2014 - Lokalna Organizacja Turystyczna “Krasnystaw - Wrota Roztocza” Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie ETCOM
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich : Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Treść strony opracowana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Krasnystaw – Wrota Roztocza”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi